Firma
Oferta
Galeria
Kontakt
Usługi instalacyjne
Firma

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy SAN-TECH jest firmą  powstałą w 2006 roku. Zajmujemy się przede wszystkim działalnością usługową w zakresie instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Wykonujemy instalacje sanitarne i grzewcze od domków jednorodzinnych, poprzez budownictwo wielomieszkaniowe, aż do obiektów przemysłowych.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od wymiany pionów i poziomów ciepłej,zimnej wody oraz pionów kanalizacji w budynkach wielorodzinnych.  Mamy również duże doświadczenie w wykonywaniu instalacji dla małych domków jednorodzinnych oraz kotłownie.

Wykonujemy instalacje we wszystkich znanych i dostępnych technologiach, oraz stosujemy urządzenia firm, będących liderami na rynku techniki grzewczej i sanitarnej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom inwestorów, współpracujemy również z firmami outsourcingowymi przez co możemy naszym klientom zaproponować pełną obsługę: od koncepcji, wykonania projektu, wyceny inwestycji, poprzez fachowe jej wykonanie, aż po stały serwis.
Firma